ΝΕΑ
27/3/2014
Τον τίτλο στη Β' ΕΣΚΑ γυναικών κατέκτησε η ΑΕΚ Περιστερίου, νικώντας χτες το βράδυ το Μαρούσι εκτός έδρας.
Η ομάδα της coach Ελένης Καλαϊτζάκη ήταν ανώτερη σε όλη τη διάρκεια της χρονιάς και κατάφερε να τερματίσει αήττητη έχοντας 22 νίκες σε ισάριθμα παιχνίδια!
Το πιο σημαντικό όμως ήταν η σοβαρή και υγιής εικόνα της ομάδας, στοιχεία που χαρακτηρίζουν την ποιότητα της προπονήτριας και των συγκεκριμένων παικτριών που απαρτίζουν το ρόστερ.
Ευχόμαστε ολόψυχα ανάλογες επιτυχίες και του χρόνου!
27/3/2014
Τον τίτλο στη Β' ΕΣΚΑ γυναικών κατέκτησε η ΑΕΚ Περιστερίου, νικώντας χτες το βράδυ το Μαρούσι εκτός έδρας.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEioPTtXdRIio_9y0XvH0FlVnOa10vxwIYUNaL67-9FR7rjjbr4TDCouB3PlRH61bQXN8pnQRWdC3Sh6agHJegrRex9_oetHfWE88eFg6Rst_WvMdTIYFUGCei_aXwbPSVrv7qZdiRJoKRpC/s1600/1234610_10203566128335670_375040219_n.jpg)
Το πιο σημαντικό όμως ήταν η σοβαρή και υγιής εικόνα της ομάδας, στοιχεία που χαρακτηρίζουν την ποιότητα της προπονήτριας και των συγκεκριμένων παικτριών που απαρτίζουν το ρόστερ.
Ευχόμαστε ολόψυχα ανάλογες επιτυχίες και του χρόνου!