ΝΕΑ
26/7/2013
Μετά από εισήγηση του coach Δεσποτάκη παρέμεινε στην ομάδα ο γυμναστής Γιώργος Καρατράντος ο οποίος όμως έχει κερδίσει τους πάντες με τις γνώσεις, την εργατικότητα και το ήθος του.
Ο Καρατράντος θα είναι και φέτος λοιπόν υπεύθυνος προπονητής Φυσικής Κατάστασης και Δύναμης στη πρώτη ομάδα, ενώ θα επιβλέπει στους τομείς αυτούς και τα υπόλοιπα τμήματα του μπάσκετ.
26/7/2013
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjfw780foFVtNgi6rHToudBVohE6NFi_MYgOVZaexD-j38zm1NpBB4M2o8X1fqCPhSyNRvQLqSUxmqPe5aUav_PHLXDTbNlwtyjujEV2I-JSSSoxk7U-Q-QzjielcIFOY6r1CKnw0STGXjY/s1600/%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%AC%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%BF%CF%82.jpg)
Ο Καρατράντος θα είναι και φέτος λοιπόν υπεύθυνος προπονητής Φυσικής Κατάστασης και Δύναμης στη πρώτη ομάδα, ενώ θα επιβλέπει στους τομείς αυτούς και τα υπόλοιπα τμήματα του μπάσκετ.